SIA CTM Serviss rūpnieciskā sijātāja piegāde uzņēmuma darbības attīstībai

SIA CTM Serviss rūpnieciskā sijātāja piegāde uzņēmuma darbības attīstībai

SIA “CTM Serviss nodarbojas ar karjeru izstrādi un šķembu ražošanu ceļu būves uzņēmumiem. SIA “CTM Serviss” apkalpo klientus ražojot un piegādājot grants šķembu maisījumus dažādās frakcijās, pēc klientu vēlmēm. Ražošana tiek veikta gan uzņēmuma bāzē Kazdangas pagastā Aizputes novadā, gan arī klientu karjeros.

Projekta īstenošanas mērķis ir būtiski uzlabot SIA “CTM Serviss” pašreiz esošo saimniecisko darbību un nodrošināt uzņēmuma ilgtermiņa attīstību un izaugsmi. Lai to panāktu, projekta ietvaros plānots iegādāties rūpnieciskā sijātāja ar mazgāšanas un atūdeņošanas opciju iekārtu. Pateicoties jauna rūpnieciska sijātāja iekārtas iegādei, uzņēmums spēs savas saimnieciskās darbības ietvaros ražot skalotas šķembas un smiltis dažādās frakcijās, kas līdz šim tehnikas trūkuma dēļ nebija iespējams. Projekta īstenošanai tika piesaistīts ES fondu līdzfinansējums.

 

Uzņēmums SIA CTM Serviss
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids Karjeru izstrāde un šķembu ražošana
Projekta nosaukums Rūpnieciska sijātāja piegāde uzņēmuma darbības attīstībai
Projekta Nr. 17-02-A00641-000096
Projekta īstenošanas termiņš 2018. gada aprīlis – 2018. gada septembris
Atbalsta programmas nosaukums Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu

darbību radīšanā un attīstīšanā

Sadarbības iestāde LAD
Projekta mērķis Projekta īstenošanas mērķis ir būtiski uzlabot SIA “CTM Serviss” pašreiz esošo saimniecisko darbību, iegādājoties nepieciešamo rūpniecisko sijātāju.
Projekta apraksts Projekta ietvaros plānots iegādāties rūpnieciskā sijātāja ar mazgāšanas un atūdeņošanas opciju iekārtu.
Projekta kopējās izmaksas 200 000 EUR
Saņemtais Eiropas fondu finansējums 80 000 EUR

 

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *