SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne gaļas pārstrādes ražošanas paplašināšana

SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne gaļas pārstrādes ražošanas paplašināšana

SIA ”Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” ir pilna cikla gaļas pārstrādes uzņēmums, kas nodrošina ražošanas ciklu sākot ar lopu kaušanu savā lieljaudas kautuvē līdz gatavās produkcijas piegādei klientiem visā Latvijas teritorijā.

Lai attīstītu savu ražotni un kāpinātu gan saražotās produkcijas apjomus, gan kvalitāti, uzņēmuma valde nolēma īstenot vērienīgu investīciju projektu, ar mērķi paplašināt esošās ražotnes telpas un iegādāties jaudīgas iekārtas, kas ir būtiskas ražošanas cikla nodrošināšanai.

Projekta ietvaros esošajam ražošanas ceham tika piebūvētas klāt divas telpas – gaļas marinēšanas cehs un gatavās produkcijas komplektēšanas telpa. Tika iegādātas jaunas ražošanas iekārtas, kas papildināja esošās līnijas, paaugstinot gala produkta kvalitāti un ražošanas efektivitāti, ka arī rādīja jaunus produktus. Projekta īstenošanai tika piesaistīts Eiropas fondu līdzfinansējums.

 

Uzņēmums SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids Pilna cikla gaļas pārstrādes uzņēmums, kas ražo vairāk kā 150 gaļas produktu veidus
Projekta nosaukums Gaļas pārstrādes ražošanas paplašināšana un tehnoloģisko iekārtu iegāde
Projekta Nr. 16-00-A00402- 000084
Projekta īstenošanas termiņš 2017. gada decembris – 2019. gada janvāris
Atbalsta programmas nosaukums Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē
Sadarbības iestāde Lauku Atbalsta dienests
Projekta mērķis Ražošanas telpu paplašināšana un ražošanas iekārtu modernizēšana
Projekta apraksts Projekta ietvaros esošajam ražošanas ceham tika piebūvētas klāt divas telpas – gaļas marinēšanas cehs un gatavās produkcijas komplektēšanas telpa. Tika iegādātas jaunas ražošanas iekārtas, kas papildināja esošās līnijas, paaugstinot gala produkta kvalitāti un ražošanas efektivitāti, ka arī rādīja jaunus produktus.
Projekta kopējās izmaksas 592 241.33 EUR
Saņemtais Eiropas fondu finansējums 236 896.54 EUR

Vairāk par SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” produkciju un īstenotajiem projektiem lasi uzņēmuma mājaslapā: www.gpu.lv

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *