SIA Senga zivju pārstrādes ražošanas modernizācija un tehnoloģisko iekārtu iegāde, 2. kārta

SIA Senga zivju pārstrādes ražošanas modernizācija un tehnoloģisko iekārtu iegāde, 2. kārta

SIA Senga ir uzņēmums, kas no 1993. gada veic saimniecisko darbību zivju pārstrādē un konservēšanā. Uzņēmuma pamatdarbība ir zivju konservu ražošana no kūpinātām, svaigām atvēsinātām vai saldētām zivīm. Galvenokārt tiek pārstrādātas brētliņas, siļķes, skumbrijas, reņģes, sardīnes, sardinellas, mencas un laši.

Uzņēmuma galvenais mērķis – pilnvērtīgi izmantot esošo zivju pārstrādes bāzi, intelektuālo potenciālu, darbaspēku, piedāvāt patērētājiem kvalitatīvu, drošu zivju produkciju par pieņemamām cenām.

Lai nodrošinātu ilgtspējīgu uzņēmuma saimnieciskās darbības attīstību, tiks veikts investīciju projekts divās kārtās, kura mērķis ir būtiski modernizēt uzņēmuma ražotni, paplašinot esošos ražotnes cehus un iegādājoties jaudīgas, modernas ražošanas iekārtas un līnijas. Projektu īstenošanai tiks piesaistīts ES fondu līdzfinansējums.

Uzņēmuma ilgtermiņa mērķis ir pilnvērtīgi izmantot ražošanas cehu jaudu, palielinot saražotās produkcijas apjomus. Projekta “Zivju pārstrādes ražošanas modernizācija un tehnoloģisko iekārtu iegāde” abu kārtu īstenošanas rezultātā tiks ievērojami modernizēts SIA Senga ražošanas cehs un ražošanas procesi, kas ļaus uzņēmumam kāpināt pārstrādes ceha jaudu un panākt ievērojamu saražotās produkcijas apjomu pieaugumu. Ražošanas procesu optimizācija, produkcijas kvalitātes pieaugums, produkcijas pašizmaksas samazinājums, jaunu produkcijas sortimentu attīstīšana un mūsdienīga zīmola izveide sekmēs uzņēmuma konkurētspēju ilgtermiņā un ļaus iekarot stabilas pozīcijas ārvalstu tirgos.

 

Uzņēmums SIA Senga
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids Zivju pārstrāde un konservēšana
Projekta nosaukums “Zivju pārstrādes ražošanas modernizācija un tehnoloģisko iekārtu iegāde 2. kārta”
Projekta īstenošanas termiņš 2018. gada aprīlis – 2019.gada decembris
Atbalsta programmas nosaukums Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde
Sadarbības iestāde LAD
Projekta mērķis Paplašināt uzņēmuma ražotni un aprīkot to ar jaudīgām, modernām un tehniski labi aprīkotām iekārtām
Projekta apraksts Attīstot savu ražotni SIA Senga plāno (1) modernizēt un attīstīt zivju pārstrādes ražošanas ciklu, iegādājoties atbilstošas tehnoloģiskās iekārtas; (2) aprīkot laboratorijas telpas ar nepieciešamajām iekārtām un aprīkojumu; (3) Vienkāršot uzņēmuma saimnieciskās darbības aktivitātes, iegādājoties atbilstošās iekārtas uzņēmuma produktivitātes kāpināšanai.

 

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *