A/S Tukuma piens jaunās ražošanas ēkas būvniecība ražošanas vajadzībām

A/S Tukuma piens jaunās ražošanas ēkas būvniecība ražošanas vajadzībām

A/S “Tukuma Piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kas sadarbojas ar 225 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus, tostarp „Baltais Exports” zīmola svaigos piena produktus, „Baltais EKO” zīmola ekoloģiskos produktus: jogurtus, biezpienu, krējumu, kefīru u.c.

Pieaugot patērētāju pieprasījumam pēc A/S “Tukuma Piens” saražotās produkcijas, uzņēmumam radās nepieciešamība pēc ražošanas telpu paplašināšanas un rekonstrukcijas, kā rezultātā uzņēmuma valde nolēma īstenot projektu “Jaunas ražošanas ēkas būvniecība ražošanas vajadzībām”, kura īstenošanai tika piesaistīts ES fondu līdzfinansējums.

Projekta ietvaros tika veikta jaunas ražošanas ēkas būvniecība, nepieciešamo inženierkomunikāciju izbūve un teritorijas labiekārtošana. Kā arī ražošanas iekārtu uzstādīšana jaunuzbūvētajā ražošanas ēkā un ražošanas procesa uzsākšana.

Projekta īstenošanas rezultātā tika uzbūvēta un nodota ekspluatācijā ražošanas ēka, kas paredzēta A/S “Tukuma Piens” ražotnes paplašināšanai, tika uzsākta biezpiena un sviesta ražošana, tai skaitā, pārējo piena produktu nogatavināšana jaunajā ražošanas ēkā. Tas ļāva uzņēmumam attīstīt šo produktu segmentus, piedāvājot patērētājiem arvien jaunus un līdz šim nebijušus produktus.

 

Uzņēmums A/S “Tukuma Piens”
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids Viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas ražo vairāk kā 180 dažādus piena produktus.
Projekta nosaukums Jaunas ražošanas ēkas būvniecība ražošanas vajadzībām
Projekta Nr. 3.1.1.5./16/A/024
Projekta īstenošanas termiņš 2016. gada decembris – 2018. gada septembris
Atbalsta programmas nosaukums Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai.
Sadarbības iestāde CFLA
Projekta mērķis Projekta vispārīgais mērķis ir jaunas ražošanas ēkas būvniecība ražošanas vajadzībām, kā rezultātā tiks kāpināts apgrozījums un peļņa no saimnieciskās darbības piena pārstrādes sektorā.
Projekta apraksts Projekta ietvaros norisinājās jaunās ražošanas ēkas būvniecība, nepieciešamo inženierkomunikāciju izbūve un teritorijas labiekārtošana; Kā arī tikai veikta ražošanas iekārtu uzstādīšana jaunuzbūvētajā ražošanas ēkā un ražošanas procesa uzsākšana.
Projekta kopējās izmaksas 2 312 540.1 EUR
Saņemtais Eiropas fondu finansējums 959 643.045 EUR

 

 

Vairāk par A/S Tukuma piens produktiem un īstenotajiem projektiem lasi uzņēmuma mājaslapā: www.baltais.lv 

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *