SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne tehnoloģisku iekārtu iegāde ražošanas vajadzībām

SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne tehnoloģisku iekārtu iegāde ražošanas vajadzībām

SIA ”Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” ir pilna cikla gaļas pārstrādes uzņēmums, kas nodrošina ražošanas ciklu sākot ar lopu kaušanu savā lieljaudas kautuvē līdz gatavās produkcijas piegādei klientiem visā Latvijas teritorijā.

Darbojoties pārtikas rūpniecības nozarē, lai uzņēmums spētu konkurēt ar citiem pārtikas pārstrādātājiem, ir nepieciešams regulāri veikt investīcijas pārstrādes procesa attīstīšanā un modernizēšanā. SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” nemitīgi attīstās un meklē jaunas iespējas, lai kāpinātu ražošanas efektivitāti un samazinātu ražošanas izmaksas, ražojot konkurētspējīgus produktus ar lielāku pievienoto vērtību gan vietējam tirgum, gan eksportam.

Tādēļ 2017. gadā SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” vadība pieņēma lēmumu paaugstināt darba ražīgumu un produktivitāti, realizējot jaunu investīciju projektu SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” tehnoloģisku iekārtu iegāde ražošanas vajadzībām”, kā ietvaros tiks iegādātas jaunas iekārtas ražošanas procesu pilnvērtīgai nodrošināšanai. Projekts tiks īstenots Lauku atbalsta dienesta atbalsta pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākuma “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē ” ietvaros.

Projekta ietvaros tiks iegādātas vārīšanas, termiskās apstrādes un kūpināšanas krāsnis un gaļas rāmji. Projekta īstenošanas rezultātā tiks ievērojami palielināta uzņēmuma SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” saimnieciskās darbības efektivitāte un konkurētspēja. Jaunās, modernizētās krāsnis un rāmji kūpināšanas krāsnīm nodrošinās daudz ērtāku un efektīvāku gaļas vārīšanas procesu, kā arī termiskās apstrādes un kūpināšanas procesu. Jauniegādātās iekārtas būtiski kāpinās ražošanas produktivitāti un mazinās saražotās produkcijas pašizmaksu. Tādējādi, ļaujot  zņēmumam konkurēt ar pārējiem tirgus spēlētājiem ne tikai saražotās produkcijas kvalitātes ziņā, bet arī piedāvātās cenas ziņā.

 

Uzņēmums SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids Pilna cikla gaļas pārstrādes uzņēmums, kas ražo vairāk kā 150 gaļas produktu veidus
Projekta nosaukums “SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” tehnoloģisku iekārtu iegāde ražošanas vajadzībām”
Projekta Nr.  17-00-A00402- 000116
Projekta īstenošanas termiņš 2018. gada marts – 2018. gada septembris
Atbalsta programmas nosaukums Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē
Sadarbības iestāde LAD
Projekta mērķis Modernizēt ražošanas iekārtas un kāpinās ražošanas procesu efektivitāti.
Projekta apraksts Projekta ietvaros tiks iegādātas vārīšanas, termiskās apstrādes un kūpināšanas krāsnis un gaļas rāmji.
Projekta kopējās izmaksas 142 715 EUR
Saņemtais Eiropas fondu finansējums  71 357.5 EUR

Vairāk par SIA “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” produkciju un īstenotajiem projektiem lasi uzņēmuma mājaslapā: www.gpu.lv

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *