SIA Jūrmalas Mežaparki energoefektivitātes paaugstināšana ražošanas ēkā

SIA Jūrmalas Mežaparki energoefektivitātes paaugstināšana ražošanas ēkā

SIA Jūrmalas mežaparki jau kopš 2002. gada nodarbojas ar bērnu rotaļu laukumu izgatavošanu un uzstādīšanu. Šo gadu laikā uzņēmums ir īstenojis vairākus apjomīgus projektus un gadu no gada, uzkrājot pieredzi un pilnveidojot savus produktus, uzņēmums kļuvis ir par lielāko rotaļu laukumu ražotāju Latvijā.

Sakarā ar uzņēmuma ražošanas ēkas slikto siltumizolējošo stāvokli (vecie koka logi, koka vārti, nesiltinātas sienas, pamati, jumts, pārsegumi) ēkai bija lieli siltuma zudumi, kas būtiski ietekmēja ēkas energoefektivitātes radītājus un sadārdzināja uzņēmuma saimnieciskās dabības izmaksas.

Tā kā esošie apkures katli nespēja saražot siltumu ēkas apkurei un ražošanas ēkas stāvoklis neļāva efektīvi izmantot saražoto siltumenerģiju, uzņēmuma vadība nolēma īstenot enerrgoeketivitātes paaugstināšanas aktivitātes uzņēmuma ražošanas ēkā. Projekta īstenošanai tika piesaistīts Eiropas fondu līdzfinansējums.

Projekta ietvaros tika veikti SIA Jūrmalas mežsparki ražošanas ēkas siltināšanas un renovācijas darbi, kā arī apkures sistēmas rekonstrukcijas darbi, kā rezultātā tika veicināta efektīva energoresursu izmantošana, enerģijas patēriņa ēkas apkurei samazināšana un CO2 emisiju samazinājums, papildus tam, notika pilnīga pāreja uz AER kurināmo.

 

Uzņēmums SIA Jūrmalas Mežaparki
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids SIA Jūrmalas Mežaparki jau kopš 2002. gada nodarbojas ar bērnu rotaļu laukumu izgatavošanu un uzstādīšanu, ierīkošanu.
Projekta nosaukums Energoefektivitātes paaugstināšana ražošanas ēkā
Projekta Nr. 4.1.1.0/17/A/006
Projekta īstenošanas termiņš 2017. gada septembris – decembris
Atbalsta programmas nosaukums Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē.
Sadarbības iestāde CFLA
Projekta mērķis Projekta mērķis ir veicināt enerģijas patēriņa samazināšanu un paaugstināt SIA “Jūrmalas Mežaparki” ražošanas ēkas energoefektivitāti.
Projekta apraksts Projekta ietvaros tika renovēta un nosiltināta ražošanas ēka un rekonstruēta apkures sistēma, veicinot efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pilnīgu parēju uz atjaunojamiem energoresursiem.
Projekta kopējās izmaksas 194 712.24 EUR
Saņemtais Eiropas fondu finansējums 57 605,58 EUR

 

Vairāk par SIA Jūrmalas Mežaparki piedāvātajiem pakalpojumiem, īstenotajiem projektiem un sasniegumiem lasi uzņēmuma mājaslapā: www.jmp.lv

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *