Iepirkuma procedūras vadība un konsultācijas

Iepirkuma procedūras vadība un konsultācijas

Iepirkuma procedūra ir samērā sarežģīts un komplicēts process. Kāpēc netaupīt uzņēmuma laiku un resursus, ļaujot iepirkuma procesu vadīt profesionāļiem? Esi sagatavots un soli priekšā saviem konkurentiem – piesakies uz konsultāciju!


PMF Group nodrošina privāto un publisko iepirkumu un cenu aptauju vadību, pārstāvniecību, pārbaudi un konsultēšanu. Pārstāvēsim Jūsu intereses un uzraudzīsim iepirkuma procesu no nolikuma izstrādes līdz pat rezultātu izziņošanai. Ar mūsu palīdzību Jūs mazināsiet riskus kļūdainai iepirkuma dokumentācijai un iepirkuma grozījumiem vai pārtraukšanai, taču palielināsiet savas izredzes iegūt vēlamo rezultātu iepirkuma procedūras laikā.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi pasūtītājiem un piegādātājiem:

  • Konsultējam par publiskas vai privātas iepirkuma procedūras nodrošināšanu, dokumentācijas sagatavošanu un specifiskiem risinājumiem;
  • Nodrošinām iepirkuma procesu vai atsevišķu tā posmu vadību;
  • Specializējamies iepirkumu un cenu aptauju dokumentācijas izstrādē;
  • Pārstāvam Jūsu uzņēmumu un tā intereses IUB;
  • Uzraugām un monitorējam iepirkuma procesu.

Mūsu pazīstamākie klienti ir Dobeles Dzirnavnieks, Tukuma Piens, GPU Nākotne, Top Food un Ilgezeem. Gadu gaitā īstenotas vairāk nekā 500 iepirkumu un cenu aptaujas procedūras mūsu klientiem. Specializējamies arī sarežģītu iepirkumu procedūru risināšanā, katram klientam pieejot individuāli un meklējot labāko risinājumu.


Sīkāku informāciju meklējiet mūsu mājas lapas sadaļā Iepirkumi.

Sazinies ar mums un mēs Tev palīdzēsim!