SIA DziNo brīvdienu un atpūtas kompleksa izveide Saulkrastos

SIA DziNo brīvdienu un atpūtas kompleksa izveide Saulkrastos

Ar ES fondu papildfinansējumu Saulkrastos tiek realizēts jauns tūrisma projekts – brīvdienu un atpūtas komplekss “Namiņš pie Baltās Kāpas”. Tas atrodas unikālā vietā, tikai 150 metru attālumā no Saulkrastu Baltās kāpas, kas ir vietējo iedzīvotāju un tūristu iemīļots apskates objekts. Tiks piedāvāti dažādi papildus pakalpojumi, piemēram, nūju un velosipēdu noma, ekskursijas un transfēri.

 

Uzņēmums SIA DziNo
Uzņēmuma saimnieciskās darbības veids Tūrisms un viesu izmitināšana
Projekta nosaukums Daudzfunkcionāla brīvdienu un atpūtas kompleksa izveide Saulkrastos
Projekta Nr. 19-04-AL11-A019.2101-000007
Projekta īstenošanas termiņš 2019.- 2021. gads
Atbalsta programmas nosaukums LEADER LAP 19.2. “ Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”
Sadarbības iestāde LAD
Projekta mērķis Projekta mērķis ir izveidot jaunu brīvdienu un atpūtas kompleksu Saulkrastos, integrējot Saulkrastu novada kultūras un dabas mantojumu un veicinot kopējo tūrisma nozares attīstību Saulkrastu novadā.
Projekta apraksts Projekta īstenošanas rezultātā tiks izbūvēta jauna moduļu māja Saulkrastos, Saules ielā 9, kas atrodas nepilnu 10 minūšu attālumā no krāšņās, tūristu iecienītās Baltās kāpas pludmales. Atpūtas nama iemītniekiem būs iespēja baudīt nesteidzīgu atpūtu pie dabas, doties izzinošās ekskursijās, izīrēt velosipēdus, iznomāt nūjas, saņemt transfēra pakalpojumus.
Projekta kopējās izmaksas 26 177.28 EUR
Saņemtais Eiropas fondu finansējums 18 324.10 EUR

No 2021. gada vasaras sezonas jau tiek pieņemtas rezervācijas.

Vairāk informācijas lasiet uzņēmuma mājas lapā:  https://www.namins.lv/