Kafija ar ekspertu – Eiropas nauda tavai uzņēmuma attīstībai!

Kafija ar ekspertu – Eiropas nauda tavai uzņēmuma attīstībai!

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris un PMF Group, aicina pieteikties uz 13. septembra semināru “Kafija ar ekspertu“, Saldū. Šīs reizes tēma būs par to, kā izmantojot ES fondus un citus finanšu instrumentus, savu biznesa ideju padarītu par realitāti.

Šobrīd, ir pieejami daudz un dažādi finanšu instrumenti, ir tikai jāzina, kur tos meklēt un kā pareizāk tos izmantot, lai savu sapni par savu biznesu, tā attīstību padarītu par īstenību. Aizvien vairāk nepieciešams domāt par papildus finansējuma piesaisti uzņēmējdarbības ilgtspējīgai attīstībai un konkurētspējas paaugstināšanai.

Par to, kādas ir ES fondu un citas finanšu instrumentu piesaistes iespējas, kur tos meklēt un kas ir gaidāms, kāds ir risks un par pašu sagatavošanas un izvērtēšanas procesu, kā arī ar praktiskiem padomiem dalīsies SIA PMF Group valdes locekle Anita Pedāne. Mērķis ir sniegt praktiskās zināšanas, kā saņemt ES fondu naudu pašiem – no idejas līdz naudas saņemšanai uzņēmuma kontā.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš savu nākotni saista ar uzņēmējdarbību. Pasākuma mērķis ir iedrošināt topošos un esošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

“Kafija ar ekspertu” notiks 13. septembrī, plkst. 16:00, Saldus novada domes administratīvajā ēkā, jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12. Dalība seminārā: bezmaksas! Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 12. septembrim (ieskaitot), sūtot pieteikumu uz e-pastu: evita@greentechlatvia.eu. Dalībnieku skaits ir ierobežots!